В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2993

Не работещо улично осветление

Начало
24.11.2023
ID:
2993

Неработещо улично осветление

Подаден от: Д. Гавраилова

Място/адрес: ул. „Велико Търново“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля да смените изгорелите лампи на ул. Велико Търново. От 2 месеца е така и никакви действия не се предприемат.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител