В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2992

Почистване

Начало
24.11.2023
ID:
2992

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Пловдивската спирка на кв. Запад

Описание: Част от остъклената спирка е счупена и стъклата стоят пръснати на тревата зад нея.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 29.11.202311:51
    Уважаема г-жо Гоцева, община Асеновград е възложила почистване на разпилените отпадъци (стъкла) на бул. "България" - в тревните площи зад спирката на кв. "Запад", в посока Пловдив. При повторно възникнали проблеми, може да се обърнете към община Асеновград на тел.: 0331 20 304 - отдел "Екология и околна среда" (ЕОС).
  • 24.11.202312:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали