В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2991

Неработещо осветление

Начало
23.11.2023
ID:
2991

Неработещо улично осветление

Подаден от: Николай Пейков

Място/адрес: bulevard "Bulgaria 185, 4230 Асеновград, България

Описание: Зная,че въпроса не Ви касае пряко, но го отнесете по съобразност, компетентност и отговорност. От близо около месец и повече осветлението на пътя Асеновград Пловдив не работи! Светят малки участъци тук там! Създават се предпоставки за ПТП! Разчитам на отговрното Ви отношение!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител