В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №299

Улично осветление

Начало
13.07.2020
ID:
299

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ана Генова

Място/адрес: Ул Христо Ботев 44

Описание: Уличното осветление не работи от поне 6 месеца, подадох сигнал до общината на 18. 05.2020г. Все още не са взети мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.09.202008:36
    Уважаема г-жо Генова, предстои бъдеща подмяна на старите осветителни тела с нови, което ще доведе до по-добра осветеност на всички улици на територията на Асеновград.
  • 28.07.202011:41
    Уважаема г-жо Генова, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Прекъснат е захранващ кабел за улично осветление на няколко места. Предстои подмяна и отстраняване на аварията.
  • 13.07.202011:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали