В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2989

Улично осветление на ул. Крива

Начало
22.11.2023
ID:
2989

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул.Крива, гр. Асеновград

Описание: Осветлението на ул. Крива работи през деня, а вечер не. Улицата е тъмна, нищо не се вижда. Моля да се вземат мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител