В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2988

Улично осветление

Начало
22.11.2023
ID:
2988

Неработещо улично осветление

Подаден от: Даниела

Място/адрес: Гр. Асеновград ул. Захари Зограф

Описание: Цялата улица вечер няма осветление, за сметка на през деня... греят и правят конкуренция на слънцето. Така е от понеделник!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител