В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2985

Опасно борче

Начало
22.11.2023
ID:
2985

Друго

Подаден от: Гергана Драганова

Място/адрес: Захари Зограф 10

Описание: Здравейте може ли да се вземе мерки за борче на улица захари Зограф номер 10 тъйкато вече е много изсъхнало от бурята имаше много паднали клони и още много който са на път скоро ще паднат на някой на главата


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител