В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2983

улично коте, блъснато от кола

Начало
22.11.2023
ID:
2983

Друго

Място/адрес: ул Александър Стамболийски

Описание: Котето е намерено вчера /21 ноември/ към 19 часа вечерта в безпомощно състояние. Днес се установи счупване на таза, поради което има нужда от лечение.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 30.11.202310:41
    Уважаема г-жо Васева, извършена е проверка от служители на отдел „Екология и околна среда“ по цялата ул. „Ал. Стамболийски“, поради факта, че не сте уточнили точно местонахождение на животното. Не се установи наличие на коте в безпомощно състояние. Съставен е протокол за извършената проверка.
  • 22.11.202314:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали