В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2981

Лоши условие в дом за възрастни хора

Начало
20.11.2023
ID:
2981

Предложение

Подаден от: Костадин Костадинов

Място/адрес: Асеновград дом Дом за възрастни хора „Хигиа“

Описание: Добър ден! Бих искал да подам сигнал за изключително лошите условия и отношения към възрастни хора в град Асеновград дом Дом за възрастни хора „Хигиа“


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител