В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №298

Опасна дупка от 3 години

Начало
13.07.2020
ID:
298

Опасна улична дупка

Подаден от: Илия Алексиев

Място/адрес: ул.Генерал Данаил Николаев 5

Описание: Повече от 3 години след строежа на сградата и присъединяването й към канализационната мрежа,не е асфалтирана нарушената от пътна настилка.Оформилата се с времето дупка ежедневно създава предпоставки за ПТП при разминаване!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.02.202108:43
    Уважаеми г-н Алексиев, нарушената пътна настилка е възстановена.
  • 18.09.202008:53
    Уважаеми г-н Алексиев, уведомяваме Ви, че чрез договора за възстановяване на нарушени настилки ще бъде възстановена нрушената настилка в опосочения от Вас участък.
  • 16.09.202016:10
    Уважаеми г-н Алексиев, уведомяваме Ви, че договорът за текущи ремонти е подписан. Към момента се извършват огледи за констатиране на необходимите ремонтни дейности по улици в община Асеновград.
  • 28.07.202014:05
    Уважаеми г-н Алексиев, уведомяваме Ви, че вече е извършен оглед на място. Уверяваме Ви, че община Асеновград ще предприеме необходимите мерки за възстановяване на асфалтовото покритие при подписване на договор за текущ ремонт на улици за 2020 г.
  • 20.07.202010:14
    Уважаеми г-н Алексиев, ще бъде извършена обстойна проверка за установяване състоянието на асфалтовата настилка, както и за причините, поради които се е образувала дупката, и ще бъдат предприети необходимите мерки за предотвратяване на пътнотранспортни произшествия (ПТП).
  • 13.07.202011:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали