В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2972

Неработещо улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2972

Неработещо улично осветление

Подаден от: Нели Кръстева

Място/адрес: Чая 12

Описание: На улицата лампите не работят


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител