В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2971

Тъмно Рок

Начало
19.11.2023
ID:
2971

Неработещо улично осветление

Подаден от: Юри Балабанов

Място/адрес: ул. Родолюбие 1а,1б,1в

Описание: Уличните лампи не светят, пък и да светят те са две на цялата улица - от 60та година са - Тъмно рок е, циганите шетат яко....


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.07.202414:57
    Уважаеми г-н Балабанов, моля, посочете в конкретика какъв е Вашият сигнал (с №2971/19.11.23 г., 21:54:36 ч.), с който сте регистриран в Online Портала на община Асеновград - реално, има ли проблем с уличното осветление в района, за който пишете или не, тъй като не става ясно от написаното в сигнала Ви.
  • 22.11.202313:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали