В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2969

улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2969

Неработещо улично осветление

Място/адрес: кв.Изток, ул.Гонда вода, до детска градина Мир

Описание: Уличната осветление до детска градина "Мир" не работи от 18.11.2023


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител