В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2967

Улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2967

Неработещо улично осветление

Подаден от: Лиляна Костадинова

Място/адрес: ул. „Отон Иванов“ 30, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Уличното осветление не ее включва волпще.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител