В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2966

Неработещо улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2966

Неработещо улично осветление

Подаден от: Симона Сивкина

Място/адрес: Ул. “Гергана” 2-28 , кв. Горни Воден

Описание: Здравейте! От 2 денонощия уличното осветление на цялата улица “Гергана” в кв.Горни Воден не работи. В последните 6 месеца този проблем е един от най-честите. Надявам се да бъде отстранен скоро проблемът, заради който нямаме нормално улично осветление .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител