В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2965

Сигнал за липса на улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2965

Неработещо улично осветление

Подаден от: Здравко Цветков

Място/адрес: гр. Асеновград ул. Христо Смирненски 17

Описание: Вече втори ден не работи осветлението в целия квартал баба Тонка , по улиците в пълен мрак.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител