В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2961

Осветление

Начало
17.11.2023
ID:
2961

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Пешеходната пътека зад Кауфланд

Описание: На 03.11 има подаден сигнал с номер 2946 за не работещи лампи по алеята. Подавам отново същият сигнал: Няколко лампи по пътеката между ПГ 'Цар Иван Асен II" и двора на Винпром не светят. Моля, отговорните лица по този казус да се самосезират!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител