В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2957

Неработещо улично осветление

Начало
13.11.2023
ID:
2957

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Гр. Асеновград ул. Странджа № 9-11

Описание: Лампата на този адрес свети една минута, след което прекъсва и светва отново след пет минути. Моля вземете спешни мерки! Лампата осветява по-голяма част от улицата, а тя е ключова и основана връзка за децата от квартал Изток до училище Христо Ботев. Също за децата от ул. Свети Георги до училище ХВП Св. Димитрий Солунски. Улицата е много тясна и стръмна, а същевременно сутрин има голям трафик по нея.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител