В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2954

Осветление

Начало
10.11.2023
ID:
2954

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ж.к. Изток 10В, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Трябва да бъде сменена изгорялата крушка на уличната лампа. До ДГ "Мир".След шивачкия цех на горе. Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител