В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2953

Опасно дърво

Начало
08.11.2023
ID:
2953

Паднало дърво

Подаден от: Георги Стефанов

Място/адрес: срещу ул.Спортист №60 -62, гр.Асеновград

Описание: Дървото е от вид Пауловния, бързорастящо, абразивно и силно развито. Израстнало е на тротоара и е разрушило голяма част от него, и улично платно. Дървото е огромно ,а кореновата система е на плитко поради това че под тротоара е стара бетонова плоча. Улицата е второстепенна и натоварена. Изразяваме нашите притеснения от това, че къщата ни е на близо и има опасност при пориви на силен или ураганен вятър да падне. Има голяма опасност да пострадат хора, имущество, автомобили и др. Сигнала този път подавам тук, като се надявам да обърнете внимание, и предприемане на мерки за отстраняването на опасното дърво. Един път преди години беше окастрено, но това засили неговото развитие, нямаше смисъл. Необходимо е премахване. Надявам се адекватна реакция от ваша страна, да осигурите спокойствие.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.11.202311:40
    Здравейте, уведомяваме Ви, че посоченото от Вас дърво е здраво, не боледува и не се налага да бъде премахнато. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да подкастри и намали височината на короната до санитарния минимум.
  • 09.11.202308:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали