В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2952

Неработещо улично осветление

Начало
07.11.2023
ID:
2952

Неработещо улично осветление

Подаден от: Айше Карадон

Място/адрес: Гоце Делчев 40

Описание: Здравейте, На улица Росица 10-16А не работи нито една от уличните лампи, предвид че вече се стъмва в 18.30 часа живущите, както и преминаващите трябва да си носят фенерчета. Смятам че е доста опасно за преминаване , понеже градинката около бившата заразна болница и зад новата джамия е много тъмно!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител