В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2950

Неработещо улично осветление

Начало
07.11.2023
ID:
2950

Неработещо улично осветление

Място/адрес: кръстовището на ул. Дунав и ул. Костадин Балтов

Описание: Неработещо улично осветление на кръстовището на ул. Дунав и ул. Костадин Балтов


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител