В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2948

относно автобусните спирки в Асеновград

Начало
05.11.2023
ID:
2948

Предложение

Подаден от: Христо Игнатов

Място/адрес: Асеновград

Описание: драга община Асеновград. за пореден път изчистихте налепените от горе до долу автобусни спирки . За което ви се възхищавам на търпението. Имам предложение. Не е ли по-лесно да се залепят табели с указания от името на общината , че е забранено лепенето на всякакъв вид материали и отдолу солидна глоба. Оттам нататък си си има правораздавателни органи. не е трудно иска се воля ако искаме да живеем в по-чист град.Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.11.202314:56
    Уважаеми г-н Игнатов, сигнал за това, е подаден към Общинска избирателна комисия (ОИК) - Асеновград, която е компетентен орган по времето на провеждане на избори. Същата е разпоредила премахването на агитационните материали от спирки, от обекти общинска собственост, от съдове за смет и от стълбове на уличното осветление. Премахнати са плакатите от спирките и съдовете за отпадъци. Продължава кампанията за отстраняването на агитационни материали от останалата част в града, където има такива.
  • 06.11.202313:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали