В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2946

Осветление

Начало
02.11.2023
ID:
2946

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Пешеходната пътека дад Кауфланд

Описание: Няколко лампи по пътеката между ПГ 'Цар Иван Асен II" и двора на Винпром не светят


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител