В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2939

Неработен осветление

Начало
27.10.2023
ID:
2939

Неработещо улично осветление

Подаден от: Севдие Мехмедова

Място/адрес: Княз Александър Батенберг

Описание: Осветлението точно на стълбите към младежкия отново не работи, дали няма вариант да се измисли по-дългосрочно решение за тази улична лампа, а не през 2 месеца да изгарят крушки и някой гражданин да пускам сигнал,че не работи осветлението. Нама ли някой, който периодично да ги проверява и да установява нередностите и да ги оправя.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител