В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2931

Преустановено сметоизвозване

Начало
24.10.2023
ID:
2931

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Асеновград, улица генерал Гурко

Описание: Над седмица не е минавала кола да извози отпадъците


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.10.202314:50
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място. Контейнерите за битови отпадъци, разположени в кв. Долни Воден се обслужват по предварително определен график. При извършената проверка се установи, че графика се спазва и съдовете са обслужени.
  • 24.10.202312:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали