В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2930

Подкастряне на дървета

Начало
24.10.2023
ID:
2930

Друго

Подаден от: Мирослава Маринска

Място/адрес: ул. "Гоце Делчев" 49

Описание: Уважаеми господа, Във връзка с подадени предходни сигнали с N 2235 / 21.02.2023г. и N 2386 / 19.04.2023г. и получен отговор, че действията по подкастряне и премахване на дървета е прекратена и ще продължи през следващия есенно-зимен период, отново алармирам за необходимостта от санитарна сеч на дървета /3 броя липи/, намиращи се на ул. "Гоце Делчев" 49, гр. Асеновград. Надявам се, че същите ще бъдат включени в тазгодишната кампания.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.10.202314:46
    Здравейте, уведомяваме Ви, че заради топлата есен дърветата все още на са навлезли в период на покой, поради което все още не е започнало есенното санитарно почистване на короните на дърветата. Извън вегетационния период /период на покой/ започва след биологичния листопад /опадане/ на листната маса – обикновено края на октомври, началото на ноември и продължава до края на февруари /началото на март/, при продължително и трайно повишаване на средно денонощните температури.
  • 24.10.202309:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали