В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2929

Двигателно масло на тротоара

Начало
24.10.2023
ID:
2929

Друго

Подаден от: Иван Георгиев

Място/адрес: Жк Запад ул Х.Д.Стоилов. Зад магазин Кауфланд

Описание: Тече двигателното масло от автомобила, който паркира винаги на тротоара.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 30.11.202310:48
    Уважаеми г-н Георгиев, служители от Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" извършиха проверка на място. След проведения разговор с Вас по телефона стигнахме до споразумението да открием собственика на моторното превозно средство (МПС), замърсяващо тротоара, с цел решаване на проблема и преустановяване на неудобството, което създава замърсеният тротоар за живеещите в района.
  • 26.10.202316:19
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е препратен до дейност „Инспекторат, паркинги и гаражи“ за предприемане на действия по компетентност.
  • 24.10.202309:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали