В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №2926

Оплакване от градски транспорт

Начало
20.10.2023
ID:
2926

Друго

Подаден от: Моника Хаджиева

Място/адрес: Асеновград

Описание: Искам да подам сигнал за нередовен градски транспорт , спецялно за автобусна линия номер " 2 " . Днес от 8.45 часа съм на спирка зъбчето и в момента е 9.27 и още една " 2 ка" не е минала , а по разписание трябваше да мине поне два пъти . Как се очаква да има хора , които да го ползват , като при това положение неможе да се разчита дали ще се стигне на време за работа . Поне смените разписанието и пишете , че минават на час , а не на 20 минути .Надявам се да вземете необходимите мерки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202301:04
    Уважаема г-жо Хаджиева, беше извършена проверка за изпълнение на разписанията по градска автобусна линия №2. Констатирани са нарушения и са наложени санкции на превозвача.
  • 20.10.202311:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали