В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2925

Улично осветление

Начало
20.10.2023
ID:
2925

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Александър Батенберг

Описание: Здравейте,на улица Ал.Батенберг 46 уличната лампа е изгоряла и не свети,Моля да я поправите. Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител