В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2924

предизборни плакати

Начало
19.10.2023
ID:
2924

Друго

Подаден от: Христо Игнатов

Място/адрес: Асеновград

Описание: здравейте община Асеновград забелязва се тенденция на предизборна агитация от всички партии безразборно лепене на всякакъв вид агитация включително и по спирките в Асеновград вечерно време се вижда хора от ромската махала които лепят плакати както им дойде и където им дойде то е ясно че сте абсолютно безсилни но пак ще трябва да се почистват автобусните спирки които за пореден път бяха налепени изключително слаб контрол и превенция от ваша страна. въпросът ми е кой ще почисти ще бъдат ли наказани виновниците защото пак е похарчен обществен ресурс. за малко да стане както трябва ама стана както обикновено тоест нищо


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.11.202314:51
    Уважаеми г-н Игнатов, сигнал за това, е подаден към Общинска избирателна комисия (ОИК) - Асеновград, която е компетентен орган по времето на провеждане на избори. Същата е разпоредила премахването на агитационните материали от спирки, от обекти общинска собственост, от съдове за смет и от стълбове на уличното осветление. Премахнати са плакатите от спирките и съдовете за отпадъци. Продължава кампанията за отстраняването на агитационни материали от останалата част в града, където има такива.
  • 20.10.202308:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали