В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2923

новата велосипедна алея покрай реката

Начало
19.10.2023
ID:
2923

Друго

Подаден от: Христо Игнатов

Място/адрес: Асеновград

Описание: здравейте драга община Асеновград въпросът ми е елементарен кой се грижеше за ружите покрай велосипедната алея 90% от ружите не бяха поливани и съответно увехнаха не е ли това работа на общината да се грижи за растенията единствено 2 3 от растенията които са покрай чешмата оцеляха ще има ли наказани. тези растения сме ги платили ние всички а с лека ръка бяха унищожени благодаря за вниманието


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.10.202315:50
    Здравейте, уведомяваме Ви, че засадените растения от вида „дървовидна ружа“ през летния период са поливани по два пъти месечно. Освен това до настоящия момент и са торени с течна органична тор три пъти, но поради неблагоприятните климатични условия голяма част от растенията изсъхнаха. Уверяваме Ви, че всички изсъхнали растения ще бъдат възстановени за сметка на фирмата – изпълнител.
  • 20.10.202308:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали