В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2922

Безстопанствени кучета

Начало
19.10.2023
ID:
2922

Безстопанствени кучета

Подаден от: Даниела Славова

Място/адрес: 4230 Асеновград, България

Описание: Безстопанствени кучета в района на ул.Възрожденци , до завод Руен.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.10.202315:38
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград към настоящия момент не разполага с приют за безстопанствени животни. Извършва се периодично улов на безстопанствени животни, които след кастрация, обезпаразитяване, ваксинация и маркиране се връщат обратно на местата, от където са взети съгласно чл.47, ал.3 от Закон за защита на животните. При следващия улов района ще бъде обходен от екипа за улов и последваща обработка на безстопанствени животни.
  • 19.10.202315:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали