В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2921

общинска ПУБЛИЧНА градинка в квартал "Св. Георги" - имот 00702.517.266

Начало
17.10.2023
ID:
2921

Въпрос

Подаден от: Мария Данчева

Място/адрес: ул. „Винарска“ 10, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: На 14.10 и 15.10 в градинката на квартал "Св.Георги", улица Винарска, бяха демонтирани детски люлки и пързалка - имот 00702.517.266. Може ли да ни информирате какви са причините и дали ще има инвестиционни намерения в този имот?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.10.202316:19
    Здравейте, информираме Ви, че на въпросното място има обект, който община Асеновград е отдавала под наем. Считано от 11.10.2023 година, договорът е прекратен по желание на наемателя. Люлките и пързалката са монтирани от наемателите и са демонтирани отново от тях.
  • 17.10.202315:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали