В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2918

Изсъхнали дървета, не свършена работа

Начало
16.10.2023
ID:
2918

Паднало дърво

Подаден от: Ердинч Ибрахим

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 10А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Пиша вече за 4 път. Знам че има подизпълнител а фирма за кастренето, но за съжаление не си свършиха работата. Ето ви снимков материал. Дано не стане някоя злополука, за да се вземат ЧАК тогава мерки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.10.202311:34
    Здравейте, уведомяваме Ви, че заради топлата есен дърветата все още на са навлезли в период на покой, поради което все още не е започнало есенното санитарно почистване на короните на дърветата. Извън вегетационния период /период на покой/ започва след биологичния листопад /опадане/ на листната маса – обикновено края на октомври, началото на ноември и продължава до края на февруари /началото на март/, при продължително и трайно повишаване на средно денонощните температури
  • 16.10.202313:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали