В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2916

Опасно дърво

Начало
16.10.2023
ID:
2916

Паднало дърво

Подаден от: Борис Георгиев Иванов

Място/адрес: ул. „Родолюбие“ 50 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Дървото е изцяло счупено и се е подпряло на съседно дърво с опасност да падне на пътя


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител