В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2915

Липса и недостиг на осветление

Начало
16.10.2023
ID:
2915

Неработещо улично осветление

Подаден от: Никола Бърдуков

Място/адрес: ул. „Родолюбие“ 8, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Бих искал да подам сигнал относно неработещо улично осветление на посочения адрес, както и недостиг на такова. На посоченото място има само един стълб с осветително тяло, което е с нажежаема жичка и почти всяка вечер не успява да светва и цялата улица потъва в мрак. Отделно това осветително тяло е разположено по средата на улицата от началото до края на кръстовището и в самото начало и края на кръстовището остава неосветено и пълен мрак през тъмната част на деня. Моля да се вземат съответните мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител