В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2914

Недостиг на контейнери за боклук

Начало
16.10.2023
ID:
2914

Отпадъци/почистване

Подаден от: Никола Бърдуков

Място/адрес: ул. „Конушка“ 15, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Бих искал да подам сигнал относно недостига на контейнери за отпадъци на посочения адрес. Контейнерите се намират точно пред новата жилищна кооперация до трафопоста (ТП) Конушка. Проблемът е, че когато контейнерите са вече препълнени, боклуците се изхвърлят до контейнерите за отпадъци, а не в тях, или се трупат с връхче и когато задуха типичния асеновградски вятър, абсолютно цялата улица се обсипва с боклуци и след това доста време тези боклуци стоят по улицата, вятърът ги разнася и няма кой да ги изчисти. Прикачвам само една снимка, на която се виждат боклуците по улицата. Ще направя още и ще Ви пиша отново. Моля да бъдат предприети съответните мерки. Благодаря Ви за вниманието!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител