В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2913

Нов детски кът

Начало
15.10.2023
ID:
2913

Предложение

Подаден от: Ана Арабаджиева

Място/адрес: ул. „Рилска“ 74, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Би било подходящо да се помисли за облагородяването на "тревната площ" с няколко пейки, детски люлки и пързалка с подходящата земна настилка за тях.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.10.202316:25
    Здравейте, информираме Ви, че е проверен собствеността на парцела и е установено, че може да се проектира и изгради детски кът. За да се изпълнят тези намерения, ще се даде като предложение за изпълнение в инвестиционна програма на община Асеновград за 2024 год.
  • 16.10.202308:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали