В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2912

Замърсяване на въздуха

Начало
13.10.2023
ID:
2912

Друго

Подаден от: Емилия Кръжева

Място/адрес: Района на Северна индустриална зона

Описание: Някой в общината запознат ли с редовното замърсяване на въздуха от Северната индустриялна зона на града ни? Това се вижда от почти целият град.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.10.202315:10
    Здравейте, във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 13.10.2023г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, Ви уведомяваме, че служители на Община Асеновград извършиха проверка на място. При проверката се установи, че в района на ПЗ Север има запалени отпадъци. При установяване на нарушители, на същите им се съставя акт за административно нарушение.
  • 13.10.202313:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали