В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2911

Не работеща улична лампа в кв.Изток на улица Христо Ботев между 81 и 83

Начало
12.10.2023
ID:
2911

Неработещо улично осветление

Подаден от: Халил Мурад

Място/адрес: 58 79, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Повече от 2 месеца уличната лампа на улица Христо Ботев 81-83 НЕ работи! МОЛЯ ДА СЕ ПРЕПРИЕМАТ НЯКАКВИ ДЕЙСТВИЯ ПРЕДИ ДА СЕ СЛУЧИ ПТП ИЛИ НЕЩО ДРУГО С ФАТАЛЕН КРАЙ.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител