В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2910

не законно

Начало
11.10.2023
ID:
2910

Незаконно строителство

Място/адрес: ул. Струма 26, 4246 Боянци, България

Описание: В с. Боянци, на кръстовището на ул. Васил Левски и ул. Христо Ботев за две незаконни строителства. В прикачените снимки. Имат ли неоходимите разрешителни, от скица - след направена справка в кадастъра се установи, че нямат необходимите пуснато заявление. Проект на къщата и разрешение. Жалба ще бъде пусната и до РДНСК с цел извършване на цялостно обследване на с. Боянци за незаконно строителство.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202323:49
    Уважаеми г-н Кръстев, изпратен Ви е писмен отговор, от страна на община Асеновград.
  • 25.11.202322:18
    Уважаеми г-н Кръстев, извършена е проверка по казуса и ще получите отговор в най-кратък срок.
  • 11.10.202313:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали