В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2909

Неправилно паркирани автомобили

Начало
11.10.2023
ID:
2909

Друго

Място/адрес: Ул. "Стоян Джансъзов" срещу заведението и оградата на Цветни метали

Описание: Здравейте. Всяка сутрин точно до забранителния знак има паркирани автомобили и бус, което много пречи на видимостта при излизане от двете пресечки с наклон и е предпоставка за ПТП. Молим за Вашето съдействие!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител