В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2906

опасни дървета

Начало
10.10.2023
ID:
2906

Друго

Подаден от: Нина Чечкина

Място/адрес: Княз Борис 1-ви

Описание: Не знам да ли Ви е приключен сигнала за което получаван съобщения на електронната поща. Сигнал № 2309 не е приключил. Става въпрос за чинар на ул. Княз Борис 1 № 7. Не е кастриран повече от 30 години. Чакате от Общината при по силен вятър да падат изсъхнали клони и да пострада някой и тогава до се задействате. Уверението беше есенно зимния сезон но за коя година не се споменава. Молете се да не стане беля тогава ще пеете друга песен.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 18.10.202311:39
    Здравейте, уведомяваме Ви, че заради топлата есен дърветата все още на са навлезли в период на покой, поради което все още не е започнало есенното санитарно почистване на короните на дърветата. Извън вегетационния период /период на покой/ започва след биологичния листопад /опадане/ на листната маса – обикновено края на октомври, началото на ноември и продължава до края на февруари /началото на март/, при продължително и трайно повишаване на средно денонощните температури.
  • 10.10.202317:03
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали