В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2904

Неработещ светофар

Начало
10.10.2023
ID:
2904

Неработещ светофар

Място/адрес: Асеновград,ул."Шести януари"

Описание: Светофара не работи,а от там минават много ученици!Моля обърнете внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител