В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2903

Сметище

Начало
09.10.2023
ID:
2903

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ана Арабаджиева

Място/адрес: Asenovgrad, Sq. Kaloyan 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Нужно е спешно почистване на тротоара понеже децата скоро ще потънат в сметището...


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.10.202312:05
    Уважаема г-жо Арабаджиева, уведомява Ви, че Вашия сигнал е пренасочен към обслужваща фирма, с която община Асеновград има сключен договор за предприемане на действия от тяхна страна.
  • 09.10.202315:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали