В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2902

Насип- улица "Капитан Райчо"

Начало
09.10.2023
ID:
2902

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Капитан Райчо/ Асеновград

Описание: Здравейте, В събота, 07.10.2023г. се изхвърли насип в землището на Асеновград, в непосредствена близост до имот на улица "Капитан Райчо" 13/ до травпоста и контейнерите за смет/. Насипът се извозваше и изсипва от граждани, живущи на адрес " Кап. Райчо" 9. По казуса има подадена жалба в РПУ - Асеновград! Описаната по- горе зона е започнала да се обособява като сметище в централна част на града, във връзка с което, моля Община Асеновград да направи проверка и предприеме необходимите действия. Прилагам снимков материал! Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.11.202309:54
    Здравейте, уведомяваме, че се извърши проверка на място от служители на отдел ЕОС. Установи се, че Фидаил Мюмюн Рамадан, живущ на ул. „Кап. Райчо“№ 9, след извършване на ремонтни дейности в дома си е изхвърлил земни маси до близко разположения контейнер за битови отпадъци. На г-н Рамадан се състави предписание със срок до почисти изхвърлените земни маси. След повторна проверка се установи, че предписанието е изпълнено.
  • 09.10.202315:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали