В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2900

Ул. "Асен Карастоянов"

Начало
09.10.2023
ID:
2900

Предложение

Подаден от: Медиана Джулева

Място/адрес: Ул. "Асен Карастоянов"

Описание: Здравейте! Моля за Вашето внимание относно затруднено движение по ул. "Асен Карастоянов", пред входа на ОУ "Петко Каравелов" - особено във времевия диапазон за водене и забиране на учениците, движението е силно затруднено, поради паркирали автомобили и движение на останалите в двете посоки, в тесен участък, което създава предпоставки за задръстване и ПТП. Предложението ми е улицата да бъде преобразувана в еднопосочна, каквито са и повечето улици в района.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 16.12.202301:00
    Уважаема г-жо Джулева, сигналът Ви е разгледан на заседание на Общинската комисия по безопасност на движението (ОКБД). През 2024 г. ще бъдат предприети действия за въвеждане на еднопосочно движение по улицата.
  • 09.10.202313:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали