В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2899

Неработещо улично осветление

Начало
08.10.2023
ID:
2899

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо Велев

Място/адрес: ул. „Асенова крепост“ 31

Описание: Уличното осветление на ул. Асенова крепост от ул. Винарска до ул. Сан Стефано не работи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител