В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2898

Изоставен автомобил

Начало
08.10.2023
ID:
2898

Друго

Подаден от: Маргарита Стефанова

Място/адрес: Гоце Делчев срещу 91

Описание: От няколко години на ул. Гоце Делчев срещу 91 има изоствен автомобил, които е без номера. Моля колата на премахната.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител